Alternatif Bank Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi!

Alternaif Bank‘ın düzenlemiş olduğu kampanyaların arasında kendisine yer bulan yılın kredisi adlı kampanya nakit ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyor.

Alternatif Bank Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi

Alternatif Bank tarafından nakite sıkışan vatandaşlarımıza sunulan avantaj sağlayan fırsatlar devam ediyor. Alternatif Bank‘tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapan vatandaşlar sunulan uygun faizli kredi kampanyasından faydalanabiliyorlar. Banka tarafınca ihtiyaç kredisi faiz oranları ayda %1,99 seviyesinden başlayan faiz oranlarıyla kredi kullandırıyor. Kredi kampanyasından faydalanabilmeniz için Alternatif Bank müşterisi olmanız şartı aranmıyor. Bankanın müşterisi olanlar da olmayanlar da kolay, hızlı ve rahat bir şekilde faydalanabiliyorlar. Uygun faizli ihtiyaç kredisi başvurunuzu ülke genelinde ki tüm Alternatif Bank şubelerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi Alternatif Bank internet şubesi üzerinden de kredi hakkında ki tüm detaylar ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilme imkanı bulunmakta. Kredi başvurusu banka tarafından uygun şartlar sağlandığı taktir de kısa bir süre içerisin de neticeye vardırılarak kredi kullanım hakkınızı sağlıyor.

30.000 TL lik İhtiyaç Kredisi Kullanım Şartları ve Detayları?

Alternatif Bank tarafından düzenlenmiş olan Yılın Kredisi kampanyası kapsamında verilebilen kredi tutarına üst sınırı olarak 30.000 TL olarak belirlenmiştir. Alternatif Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar bulundukları şehirde kendilerine en yakın Alternatif Bank şubelerine gidip müşteri temsilcisi vasıtasıyla gerekli bilgileri alarak kredi başvurularını yapabiliyorlar. Unutmadan belirtmekte fayda var, kredi faiz oranları vade seçeneklerine göre değişkenlik gösteriyor, bu durumu açıklamak gerekirse; Ayda %1,99 faiz oranı 12 ve 24 ay vade seçeneklerinde geçerlilik sağlayabiliyor. 36 ay vade seçeneğin de ise kredi geri ödemesi yapılırken bu faiz oranı ayda %2,15 olmakta. Bu duruma istinaden 30.000 TL kredi başvurusu yapan ve kredisine onay gelen bir vatandaşımız kredisini 24 ayda ödemeyi seçerse aylık ödenecek taksit 1.657 lira olarak hesaplanıyor yine bu ücret 12 aylık vade seçeneği seçildiğin de 2.905 lira, 36 ay vade seçeneği seçildiğin de ise 1.289 lira gibi bir aylık taksit ücreti oluyor. Alternatif Bank kredi kampanyası süresi boyunca kampanya koşullarını değiştirme hakkını gizli tutar ve buna ek olarak kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5 lik kısmına denk gelmekte.

Ayrıcalıklı kredi kampanyalardan ve son kredi haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri sosyal medyadan da takip etmeyi unutmayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir