Enpara.com dan Hesabınıza Anında Kredi!

Pek çok banka bir çok türde kredi imkanı sağlıyor. Bu kredi türleri arasında seçim yapmak ise müşterilere kalıyor. Müşterilerin seçimlerini etkileyen en önemli etkenlerden biri hiç şüphesiz kullanmak istediği kredisinin anında hesabına geçmesi. Bu durumu da gerçekleştirebilen bankalardan birisi ise QNB Finansbank ve Finansbank çatısı altındaki şubesiz bankacılık ürünü Enpara.com

Enpara.com’u açıklayacak olursak şubesiz işlemleri tamamen internet üzerinden yapabileceğiniz şubesiz bankacılık ürünü diyebiliriz. Bu ürün altyapı desteğini Finansbank’tan almasına rağmen müşteri konusunda tamamen bağımsızdır bir kuruluştur. İnternet sitesi Finansbank’a bağlı olan enpara.com aracılığı ile kolayca kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bunun için Finansbank müşterisi olmaya gerek yok amma ve lakin enpara.com müşterisi olma şartı bulunuyor.

Kredi başvurusu onaylanınca kredi tutarı direkt olarak hesabınıza aktarılıyor. Bu yazımızda sizlere enpara.com üzerinden hesaba anında kredi imkanı ile ilgili bir araştırma yaptık ve sizler için yazdık. Enpara ile Finansbank anında kredi özellikleri nelerdir? Kredi faiz oranları nasıl? Enpara ile Finansbank anında kredi başvurusu nasıl yapılır? bu ve buna benzer tüm soruların cevabı yazımızın devamında…


enpara.com ile anında kredi hesabınızda!

Enpara İle Finansbank Anında Kredi Özellikleri Nelerdir?

QNB Finansbank ‘ın bir kolu olan enpara.com’ un hesaba anında kredi kampanyasının özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Enpara.com’ dan 1.000 TL’ den 30.000 TL’ ye kadar kredi kullanabilirsiniz.
  • Enpara anında kredi faiz oranları aylık %1.55′ tir.
  • Enpara anında kredinin yıllık maliyeti (efektif faiz) %25 seviyelerinde seyretmektedir.
  • 48 aya kadar vade yapılabilmektedir.
  • Enpara.com’ dan alacağınız krediler için kredi tahsis ücreti istenmemektedir. Ancak hayat sigortası yapmayı artık enpara.com’ da zorunlu kılıyor.
  • Enpara.com kredi vereceği insanları önce müşterisi yapıyor. Hem müşteri kaydı hem de kredi kullanımı işlemlerini şubesiz ve belgesiz olarak kolayca yaptığından dolayı, tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilmekte.

Enpara.com ile Finansbank anında kredi başvurusu nasıl yapılır ?

QNB Finansbank Müşterileri İçin Başvuru Süreci:

Finansbank müşterileri arasında bulunuyorsanız, enpara.com internet şubesinden veya enpara.com mobil şubesinden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı takdirde enpara.com internet ya da mobil şube aracılığı ile size gönderilmiş olan kredi sözleşmesine nay verebilirsiniz. Bu onaydan sonra Finansbank mevduat hesabınıza başvurmuş olduğunuz kredi miktarı aktarılmış olacaktır. Enpara.com internet şubesinden kredi başvurusu yapmak için tarayıcınızdan www.enpara.com web sitesine girip menü de ürünler sekmesinden ihtiyaç kredisine tıklayabilir ya da siteye girişiniz de sol tarafta bulunan ‘İnternetten ve Cepten Anında Kredi’ sekmesine tıklayıp gerekli yerleri doldurduktan sonra kolayca kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Enpara.com Müşterisi Olmayanlar İçin Başvuru Süreci:

Eğer ki bankanın müşterisi değilseniz yine de enpara.com üzerinden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Size vermiş olduğumuz bağlantıdan “Enpara.com müşterisi değilim” sekmesine tıklayıp sonra sayfanın en altında çıkan başvuru bölümünden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu sayfadan yapacağınız anında kredi başvurusundan sonra banka yetkilileri sizinle iletişime geçip vermiş olduğunuz adrese kadar gelecektir. Kapınıza kadar gelip sizi Enpara.com müşterisi yapacaklardır. Tüm işlemler yapılınca onay ve imzalar alındıktan sonra da kredinizi kullanabileceksiniz. Enpara.com müşterisi değilseniz enpara’ dan kredi başvurunuzu bu bağlantıdan yapabilirsiniz.

Tüm merak ettiklerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Enpara.com dan Hesabınıza Anında Kredi!” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir