Garanti Bonus Kart Mtv Kampanyası (30 Tl İndirim 3-31 Ocak 2019)

Garanti Bonus kartla Ocak 2019 döneminde MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) kampanyası ile yapacağınız ödemelerde garanti pay kullanarak 3 taksit yapabilme imkanı sunmaktadır. Farklı ödeme seçeneklerinde ise 2 taksit yapılmaktadır. Mtv ödemesini yapanlar hepsiburada.com üzerinden yapacakları 300 TL ve üzerin alışverişlerinde anında 30 TL anında indirim fırsatını yakalayacaktır.

MTV Kampanyasından Garanti Bonus’lar, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Flexi Miles&Smiles, Shop&Fly, Flexi kredi kartları Bonus American Express, American Express Card, Bonus Business American Express, Bonus Business, Shop&Fly Business, Miles&Smiles Business, Shop&Fly Business American Express, Miles&Smiles Business American Express, EASY American Express ve Filo Card kartı sahipleri yararlanabilir.

MTV borcunuzu SMS kanalından öğrenebilmek için “MTVSOR PLAKA NO” ve MTV borcunuzu SMS kanalından ödeyebilmek için “MTVÖDE ART SON 6 HANE PLAKA NO” yazarak 3340’a gönderdikten sonra işleminizi halledebilirsiniz. Unutmadan belirtmekte fayda var, kampanyaya ekspress limit dahil değildir ve ödeme tarihi ile ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan faydalanılamaz.

‘Eee ödedik taksit olmadı!’ dediğinizi duyar gibiyim. Merak etmeyin ödemenizi gerçekleştirdikten bir gün sonraki tarihte taksitlendirmeniz otomatik olarak gerçekleşecektir. Belirtmekte yine fayda gördüğümüz bir husus daha var; BonusFlaş ve GarantiPay üzerinden MTV ödemesi yapma işleminiz sadece şahıs firması sahibi müşterilerin ticari kartları için geçerlidir.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin kampanya kodunu ödeme bölümünde ki “Çek/Promosyon Kodu Kullan” bölümüne girmeleri gerekmektedir. Bu kampanyanın kodunun kullanımı sadece kodun girilmiş olduğu hesapta geçerlidir. Farklı herhangi bir hesapta denendiği taktirde kod geçersizdir uyarısı ile karşılaşılacaktır. Bir veya birden fazla sebepten dolayı iade ya da iptal edilen siparişlerde kampanya kodu tekrar aktif hale gelmemektedir.

Kampanya 1-31 Ocak 2019 (bu tarih dahil) tarihleri arasında geçerlidir.

Ürünün iadesi, iptali veya cayma hakkı taleplerinin yerine getirilmesi Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.

garanti.com.tr web sitesi üzerinden ödenen taşıt vergisi sadece Garanti kredi kartlarıyla yapılabilmektedir.

Hepsi Burada ve Garanti Cep uygulamasına İOS & Android uygulama marketinden indirip erişebilirsiniz.

Türkiye Garanti Bankası A. Ş. ve D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A. Ş. gerekli gördüğü taktirde kampanyayı iptal etme ve kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir