• YARIM ALTIN
  8.139,00
  % 0,07
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1847
  % 0,08
 • € EURO
  34,9912
  % 0,00
 • £ POUND
  41,0258
  % 0,06
 • ¥ YUAN
  4,4460
  % -0,04
 • РУБ RUBLE
  0,3560
  % -0,16
 • BITCOIN/TL
  2258836,251
  % -1,28
 • BIST 100
  %

Destek Kredisi Veren Bankalar 2021 hangileridir?

Destek Kredisi Veren Bankalar 2021 hangileridir?

Destek kredisi veren bankalar 2021 Vakıfbank, Ziraat bankası, Halk Bankası, TEB, Akbank, Yapı Kredi, Garanti, QNB Finansbank İş Bankası‘dır. Başta bu destek kredisi veren bankalar 2021 olmak üzere farklı yapıdaki çok sayıda banka, müşterilerine destek kredisi vererek pandemi sürecinde vatandaşlarına olan finansal desteğini sürdürmektedir.

Destek Kredisi Neden Verilir?

Destek kredisi verme işlemi özellikle Pandemide vatandaşlara yardım eli uzatmak için faaliyete geçirilmiştir. Corona virüs salgınının ekonomiye getirdiği olumsuz etkileri ortadan kaldırmak amacıyla 10 TL’ye kadar destek kredisi verilmektedir. Kredinin genel mahiyeti sosyal politikalar gereği finansal işletmelerin kullanıcılarına verdiği destekleme paketinden oluşmaktadır.

Destek Kredisi Veren Bankalar 2021 Ne Kadar Kredi Verir?

Destek kredisi veren bankaların vatandaşa verdiği kredi desteği miktarı 10 bin TL’ye kadar çıkmaktadır. Destek kredisi 36 aya varan vade seçenekleri ile internet ortamında gerekli şartları sağlayan bütün vatandaşlara verilmektedir. Bankaların kendi internet sitelerinde duyurduğu şartları taşıyan bütün vatandaşlar gerekli mercilere başvuru yaptıktan sonra kredi desteğinden faydalanabilirler.

Uniswap nedir? Yazısını inceleyebilirsiniz.

Destek Kredisi Başvurusu Nereden Yapılır?

destek kredisi adimlari

Destek kredisi başvurusu yapma bankaların internet ve mobil uygulamaları üzerinden ya da banka şubelerine bizzat gidilerek gerçekleştirilir. Gelir durumuna göre seçmiş olduğunuz bankalar aracılığıyla da 2021 destek kredisi başvuru işlemlerini analiz ettikten sonra hızlıca banka internet uygulaması panelinden faydalanabilirsiniz. Bankaların müşteri hizmetlerini arayarak ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilir, vade seçenekleri ve krediler hakkında kafanızdaki bütün soruları cevaplandırabilirsiniz. Son zamanlarda pandemi nedeniyle müşterilerin acil nakit ihtiyacını gidermek isteyen bankalarla iletişime geçerek düşük faizli destek kredisi hakkında bilgi alabilir, kredi avantajlarından ivedilikle yararlanabilirsiniz. Yukarıda adı geçen bankaları arayarak istediğiniz miktarda ve vade seçeneğiyle kredi desteği sağlayabilirsiniz.

2021 Destek Kredisi Nasıl Verilir?

2021 destek kredisi Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası bünyesinde 10 bin TL‘ye kadar 36 ay vade seçeneği ile 6 ay geri ödemesiz olacak şekilde verilir. Pandemi dönemine corona virüs önlemleri kapsamına alınan bankaların teşvik politikaları gereği vatandaşın yanında yer alan finansal aracı kurum, bankalar sayesinde ihtiyaç kredisi desteği vermektedir.

2021 Halk Bankası Destek Kredisi Başvurusuna Nasıl Başvurulur?

2021 Halk Bankası destek kredisine başvuru yapmak için öncelikle Halk Bankası internet şubesine giriş yapılmalıdır. Başvuru- bireysel kredi başvurusu- kredi türü adımları takip edilerek işlem seçenekleri tek tek tıklanmalıdır. Tüketici kredisi-kredi alt türü olarak bireysel temel ihtiyaç kredi adımlarını takip ederek destek kredisi başvuru işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

2021 Destek Kredisi Başvurusu Sonucu Nasıl öğrenilir?

2021 destek kredisi başvuru sonucunu öğrenme işlemi bankaların özel SMS bildirim sistemi aracılığıyla gerçekleştirilir. 36 ay vadeli 6 ay geri ödemesiz bir şekilde yapılan destek kredisi başvuru sonucunu öğrenmek amacıyla ayrıca şubeye bizzat gidebilir, tüm işlem kaydını kolay ve hızlı bir şekilde şubeden izleyebilirsiniz. İnternet şubesi,  mobil uygulama desteği ve müşteri hizmetlerinden yardım alarak tüm destek kredisi başvurusu ve kredi hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 

2021 Halkbank Mobil Şube İle Destek Kredisine Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

2021 Halkbank mobil şube ile destek kredisine başvuru yapmak için başvur-  kredi başvuru – kredi türü adımlarını tıklayarak kredi başvuru kaydınızı takip edebilirsiniz. Tüketici kredisi – kredi alt türü- bireysel temel ihtiyaç destek kredisi adımlarını izleyerek te destek kredisi başvuru sürecini doğru ve eksiksiz bir şekilde yöneterek başvuru kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Destek kredisi başvuru sonucunu öğrenmek için müşteri destek birimini arayarak Halkbank Diyalogla iletişime geçebilirsiniz. Bu işlem için 0850 222 0 400 nolu Halkbank diyalog numarasını tuşlamanız gerekir. Bu numarayı arayıp müşteri destek birimine ulaştıktan sonra 2 numaralı bireysel temel ihtiyaç kredisini tercih ederek destek kredi başvurusunu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

2021 Vakıfbank Destek Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

destek kredisi vakifbank

2021 Vakıfbank destek kredisine başvuru yapmak için karakterlerin aralarına boşluk bırakmak üzere DESTEK TCKN ve HANEGELIRI yazarak 5424’e sms ile gönderebilirsiniz. Kredi başvurunuza anında olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

Destek kredisi veren bankalar 2021 bünyesinde size sunulan 2021 destek kredisi kampanyalı kredi avantajlarından faydalanmak için öncelikle işlem yapmak istediğiniz bankayı tercih etmelisiniz. Mobil uygulama ve internet şubesi destek hizmetlerini kullanarak oturduğunuz yerden kredi destek kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Size en uygun kampanya ve vade seçeneği ile destek kredisi başvurusunu kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Seçtiğiniz bankanın müşteri hizmetleri destek birimini arayarak 7/24 saat geri dönüşüm sağlayan, size aktif cevap veren bankanın teknik destek birimiyle iletişim kurabilirsiniz. Özellikle vade farkı, faiz oranı, taksitlendirme sayılarını öğrenerek destek kredisi limitleri dâhilinde kredi desteği avantajlarından yararlanabilirsiniz.  Bankaların müşteri destek birimi, şube uygulaması, sms ve başvuru sonuç bildirim hizmetlerinden de destek alabilirsiniz. Son zamanlarda pandemi nedeniyle ekonomik olarak zor durumda kalan vatandaşlara destekleme kredilerinden oluşan kredi yardım paketleri verilmektedir. Destek kredisi uygulamalarını tercih ederek 6 ay geri ödemesiz, 36 ay vade seçeneğiyle verilen destek kredisi uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Arsa kredisi veren bankalar hangileridir? Yazısına göz atabilirsiniz.

Halk Bank KOSGEB Destek Kredisi 

Halkbank KOSGEB destek kredisi için iş kuran ve geliştirmek isteyen girişimci kişi ve işletmelere verilir. Geçtiğimiz yıllarda da çok sayıda farklı iş sektör modeli için kredi desteği sunan banka, 2021 yılında faizsiz kredi desteği sunmaktadır. Halkbank, KOSGEB uygulama destek paketi sayesinde kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin acil nakit ihtiyacının karşılamaktadır. Özel üretim esası, kalite standardı, istihdam yatırım oranları ve uluslararası rekabet düzeyinin giderek artış göstermesi pek çok kategorideki iş tipi için kredi desteğinin verilmesine ön ayak olmaktadır. Halkbank Kobi KOSGEB paketi uygulaması ile işletme kredisi makine ve teçhizat kredisi alarak farklı vade ve ödeme seçeneğiyle size en uygun ödeme planını sunmaktadır. Bu sayede sonraki dönemlerde kredinizi çok rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Halkbank’tan müşterilerine sunduğu KOSGEB destek paketi kapsamında verilen kredi, 50 bin ve 500 bin TL arasında değişmektedir. Halkbank KOSGEB kredi destek paketinin kapsamı şu şekildedir:

 • Kredi, girişimcilere ve işletmelere özel olarak 50 bin TL’ye kadar destek verir.
 • Stratejik olarak faaliyet gösteren işletmelere özel olarak 500.000TL’ye kadar kredi desteği alabilirsiniz.
 • Girişimcilerin yapısı ve faaliyet gösterdiği iş kolu da kredi miktarı ve çeşidini değiştirmektedir. Söz konusu paketten yararlanmak isteyen kadın, gazi, genç, engelli ya da birinci dereceden şehit yakını olanlar 70.000 TL’ye kadar kredi çekebilir, destekleme KOSGEB kredi avantajından faydalanabilirler.
 • İşletme kredilerinin vade planı 12-18 ay arasında değişmektedir.
 • Makine teçhizat kredilerinin vadesi 12,18,24,30 ve 36 ay vadeli olacak şekilde değişmektedir. İlgili destek kredisini almak için öncelikle KOSGEB uygulama sayfasını ziyaret ederek kredi hakkında kafanıza takılan tüm soruları cevaplandırabilirsiniz. KOSGEB’in hangi banka ile sözleşmeli olarak faaliyet gösterdiğini analiz ettikten sonra banka şubesinde ya da online mobil uygulamasından kredi hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz.

Halkbank genç girişimcilerin yanı sıra kaybolmaya yüz tutan meslek gruplarının yeniden faaliyete geçirmek için tüm ustalık belgesine sahip esnaf ve sanatkârlara destek vermeye devam etmektedir. Destek kredisi veren bankalar 2021 bünyesinde destek paketi sunan KOSGEB, sıfır faizli destek kredileri vasıtasıyla kendisini kuran ve geliştiren girişimcilere âdeta umut ışığı olmuştur. Pandeminin yanı sıra ekonomik olarak güçlük çeken bütün girişimciler destek kredisi paketlerinden faydalanabilir, yeni iş kolu ve modelleriyle tanışarak hayatlarını güven ve refah içinde idame ettirebilirler.