• YARIM ALTIN
  8.001,00
  % 0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2922
  % -0,02
 • € EURO
  35,0644
  % -0,10
 • £ POUND
  40,8855
  % -0,17
 • ¥ YUAN
  4,4714
  % 0,13
 • РУБ RUBLE
  0,3555
  % -0,26
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Tatil Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Tatil Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Tatil kredisi veren bankalar korona virüs kapsamında normalleşme sürecinin de başlamasıyla harekete geçen Halkbank, Vakıfbank Ziraat Bankasıdır. Destekleme paketleri kapsamında vatandaşa psikolojik olarak yardım etmeyi amaçlayan banka, pandemi sürecinde toplum yararına kredi desteğini sürdürmeye devam etmektedir. Tatil kredisi veren bankalar seyahat engelinin kalkmasıyla turizm amaçlı olarak seyahat edebilme avantajı sağlayacağınız kredi kampanya sürecini daha aktif hale getirmektedir.

Tatil Kredisi Kullanım Koşulları Nelerdir?

tatil kredisi alim sartlari

Tatil kredisi kullanım koşulları yukarıda adı geçen üç kamusal banka uygun kredi koşulları ve vade seçenekleriyle finansman desteğini sürdürmektedir. Tatil yapmak isteyip,   bankalar aracılığıyla maaş alan ve çalışan müşterilerin tatil ve seyahat giderleri için gerekli olan nakit ihtiyacı kolayca karşılanmaktadır. Kredi ile hem vatandaşın nakit ihtiyacı karşılanacak hem de turizm sektöründe bir süredir yaşanan durgunluk son bularak turizm alanları yeniden canlandırılacaktır.  Kamu Bankaları ile anlaşma sağlayan seyahat acenteleri tatil paketinden yararlanacak olan müşterilerine 10 bin TL’ye kadar 6 ay geri ödemesiz olarak toplamda 36 ay vade ile uygun kredi olanaklarıyla kredi desteği sunmaktadır. Tatil kredisinin 1. ve 2.  taksitleri firma ve bankalarca ödenmesi kararlaştırılmıştır.

Tatil kredisinin daha cazip olmasını sağlayan bir diğer nokta da krediyi 9 ay sonra ödemeye başlama avantajınızdır. Kamu bankalarının sunduğu tatil kredisi faiz oranı yüzdesi 0,67 oranındadır. Kamu bankaları kredi hakkında kafanızdaki bütün soruları cevaplandırmanız için; kendi resmi internet sayfaları üzerinden önümüzdeki günlerde de duyuru yapmayı planlamaktadır. Bankaların online internet sitelerini ziyaret ederek tatil kredisinin en son güncel vade ve tutarları hakkında bilgi alabilir 7/24 saat canlı müşteri teknik destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Yukarıdaki kamusal bankalarda alacağınız tatil kredisinin faiz oranını analiz ettikten sonra seyahat acentelerinin aktif tutarlarını da inceleyerek sizin için en uygun tatil fırsatını kaçırmadan istediğiniz turistik mecrada tatil yapma avantajı sağlayabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Tatil Kredisi Ödeme

Kredi kartı ile tatil kredisi ödeme işlemi, seyahat acenteleriyle yapılan anlaşmalar sonunda tatil paketi kredi kartıyla 3 ay sonra yapılabilir.  15 ay taksit ile toplamda 18 ay boyunca peşin fiyatına faizsiz kredi alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Anlaşmalı seyahat acentelerinin tüm tarife ücretlendirmeleri ilerleyen günlerde bankalar aracılığıyla duyurulacaktır. Tatil kredisi kapsamında örnek bir hesaplama yapacak olursak: Kredi limiti 10.000 TL olan kredi, 36 ay vadeli , %0,67 faiz desteğiyle aylık 421 TL’dir. Toplam geri ödeyeceğiniz tutarı ise 11.789TL olacaktır.

Stellar Nedir? Tarihçesi Yazısını inceleyebilirsiniz.

Tatil Kredisi İçin Banka Destekleri Nelerdir?

Tatil kredisi için banka destekleri özel kredili paketler vasıtasıyla müşterilere verilir. Bu krediden en çok faydalanacak olan müşteriler, kışın yoğun iş temposunu atmak isteyen yaz sıcaklarından bunalan tatilcilerdir. Tatil kredisi veren bankalar tam olarak tatilcilerin istediği gibi masrafsız ve kısa vadeli kredi paketi desteği sunmaktadır. Bankalar vasıtasıyla müşterilere özel olarak sunulan yaz aylarında hazırlanan kredi paketleri banka müşterisi tatilciler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Tatil kredisi veren bankalar kredileriniz için diğer kredilerle oranla çok uzun zaman diliminde ödeyeceğiniz vade avantajı sunmaktadır. Türkiye İş bankası ihtiyaç kredisi adı altında 24 aya varan kredi vade seçeneği ile 20.000TL tutarında kredi desteği sağlamaktadır. Bankanın uyguladığı faiz oranı %1,60’tır.  Aylık taksit tutarı 1, 047,86 TL’dir. Toplam ödeyeceğiniz tutar da 25. 248 64TL ‘dir.  Uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile ödeme gücünüze göre vade planınızı kendinize göre ayarlayabilir, keyifle krediyi kullanma avantajı sağlayabilirsiniz. Tatil kredi özellikle dar ve orta gelirli vatandaşların nakit ihtiyacını karşılaması için özel olarak yapılandırılan teşvik kapmasında verilen destekleme kredilerinin başında gelmektedir. Bankalar tarafından sunulan tatil kredisi genellikle 36 aya varan vade seçenekleriyle müşteriler tarafından tercih edilmektedir. 

Yapı Kredi Tatil Kredisi 

Yapı kredisi tatil kredisi 36 aya varan vade seçeneği ile yurt içi ve yurt dışı yapacağınız tüm tatil programlarınız için size en uygun faizsiz masrafsız kredi desteği sunmaktadır. Başvuru için bankaların şubelerini bizzat ziyaret edebilir, bankanın müşteri hizmetlerini arayarak tatil kredisi hakkında kafanıza takılan her konuda banka destek birimine sorularınızı iletebilirsiniz. Bankaya yaptığınız başvuru sonucunda banka sizden gelir belgesi, kimlik kartı, en son ay ödediğiniz fatura belgesini istemektedir. Bankanın sizden talep ettiği tüm iletişim ve banka bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde bankaya ileterek, kredi başvurunuzu kalite esası gereği güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka Tatil Kredisi

tatil kredisi fibabank sartlari

Fibabanka tatil kredisi tatil için ihtiyaç duyduğunuz nakit ihtiyacını kolay ve hızlı bir şekilde sağlayarak 3.000 TL’den 20.000TL’ye kadar uygun faiz oranları ile kredi desteği sağlar. Bankanın sunduğu vade farkı ve faiz oranı planlarını eksiksiz bir şekilde inceleyerek size özel yapılandırılan tatil kredisi avantajlarından kolayca faydalanabilirsiniz. Pandemi sürecine psikolojik ve bedensel olarak dinlenmeye ihtiyacı olan tüm banka kullanıcıları Fibabanka’dan tatil kredisi hakkında bilgi alarak, uygun vade seçenekleriyle kredi desteği almaktadır. Sizler de bütçenize göre olan vade seçeneğini tercih ederek kolayca tatil kredisi avantajlarından faydalanabilirsiniz.

ING Bank Tatil Kredisi

ING Bank tatil kredisi salgın dönmende alınan normalleşme sürecinde tatil hayali kuran, tatil yaparak dinlenmek isteyen banka kullanıcısı olan tatilcilere  %15 indirimin yanında müşterilerine özel 1 günlük konaklama hediyesi sunmaktadır. ING Bank tatil kredisi kampanyası yurt içi ve yurt dışı tüm tatil programları için geçerlidir.  Müşteriler tatil paketlerini alacakları zaman, güncel faiz oranları üzerinden ücretlendirmeye tabii tutulacaktır. Banka aracılığıyla verilen ihtiyaç kredisine başvuru yapabilir, tatilin keyfîni çıkarabilirsiniz. Bankanın internet uygulaması üzerinden yapılan tatil kredisi başvuru kaydı genellikle masrafsızdır. Tatil planınız için gerekli olan nakit ihtiyacınıza karşılık istediğiniz banka ile iletişime geçebilir tatil kredisi avantaj ve fırsatlarından keyifle faydalanabilirsiniz.  Yukarıda gösterilen bankaların yanı sıra özel nitelikli birbirinden ayrıcalıklı banka, tatil kredisi kampanyalarını güncellemeye devam etmektedir.

Tatil kredisinin en büyük avantajı ise banka taksit erteleme imkânı sunulmasıdır. Tatil kredisi müşterilerin zorlanmadan ödeyebilecekleri bir finansal destek projesi olarak tercih edilmektedir. Uzun vadede ödenen kredi taksit tutarlarını ödeme güçlüğünüze göre yeniden yapılandırabilir bankanızla görüşerek vade süresini uzatıp kısaltabilirsiniz.  Tatil kredisi veren bankalar acente ve tatil siteleri ile çeşitli anlaşmalar yaparak çeşitli kampanya ve promosyon ayrıcalıklarını sunmaya devam etmektedir. Bütçenizi zorlamadan alacağınız tatil kredisi uygun faiz oranı, indirimli dosya masrafları ve uzun vade farkı seçenekleriyle sizin için en uygun tatil kredisi avantajları sağlamaktadır. Online hizmet veren acente, kredi ve hesap kurdu sayfalarından bankaların anlık kredi ve kampanya destek uygulamalarından haberdar olabilir, kredi başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz. Bankaların online uygulamalarını cihazlarınıza indirerek oturduğunuz yerden tatil kredisi başta olmak üzere tüm kredi seçeneklerini takip edebilir bankaların faiz oranı ve vade kampanyası seçenekleri hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Bankaların her biri farklı faiz oranlarıyla kredi desteği sunmaktadır.  Tatil kredisi veren bankalar ve finansal kurumlarınınteknik hizmet kalitesi gelişmiş müşteri destek birimiyle iletişime geçerek tatil kredisi için gerekli olan tüm bilgi, beyan ve işlem sürecini doğru ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

VeChain nedir? Tarihçesi Yazısına da göz atabilirsiniz.